11-08-2015 13:25

PA­OK Fenerbahçe'deki Miroslav Sto­uc­h'u geri istiyor

PA­OK Fenerbahçe'deki Miroslav Sto­uc­h'u geri istiyor
Slo­vak oyun­cu­nun 2006’da Chel­se­a’­ye trans­fe­ri­ni sağ­la­yan Frank Ar­ne­sen şim­di PA­OK’­un spor­tif di­rek­tö­rü. Da­ni­mar­ka­lı fut­bol ada­mı Miroslav Sto­uc­h’­u Yu­nan eki­bi­ne gel­me­si için ik­na etmeye çalışıyor.
PA­OK Fenerbahçe'deki Miroslav Sto­uc­h'u geri istiyor
Haberi Paylaş:

Fe­ner­bah­çe'de gön­de­ri­le­cek isim­ler ne­re­dey­se net­lik ka­zan­mış du­rum­da. Bun­lar­dan bi­ri de son iki se­zon­dur ka­ri­ye­ri­ni ki­ra­lık ola­rak ge­çi­ren Slo­vak oyun­cu Mi­ros­lav Stoch...

Oyun­cu­nun iki se­zon ön­ce yi­ne ki­ra­lık ola­rak top koş­tur­du­ğu Yu­nan eki­bi PA­OK, Stoch'un ye­ni­den pe­şi­ne düş­tü. PAOK Spor­tif Di­rek­tö­rü Frank Ar­ne­sen, Stoc­h’­un 2006 yı­lın­da Pre­mi­er Lig de­vi Chel­se­a’­ye transferini sağ­la­yan isim­di. Son­ra­sın­da İn­gi­liz eki­bin­den Fe­ner­bah­çe­’ye trans­fe­rin­de de sü­re­ci Ar­ne­sen yö­net­ti.

Da­ni­mar­ka­lı fut­bol ada­mı es­ki öğ­ren­ci­siy­le yi­ne te­mas­ta. Ar­ne­se­n’­in Stoch ile ara­sı çok iyi ve yap­tı­ğı gö­rüş­me­ler­de PA­OK’­a gel­me­si için sü­rek­li bas­kı ya­pı­yor. Stoc­h’­un Ar­ne­sen fak­tö­rü ve PA­OK ta­raf­tar­la­rı­nın ken­di­si­ne olan sev­gi­si ne­de­niy­le git­me­ye sı­cak bak­tı­ğı di­le ge­ti­ri­li­yor.

Haber Kaynağı: bugun.com.tr

Haberi Paylaş:
Etiketler:

HABER YORUMLARI

    Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

HABERE YORUM YAZIN

  • CAPTCHA security code
  • Yorumu Gönder

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Google Analytics Alternative

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?